Deutsch Poland Česky

AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH RUBRIKY

Veletrh Víno&Destiláty Praha 2008 je v plném proudu

15.5.2008 - Veletrh Víno&Destiláty Praha 2008 je v plném proudu

AGRO RUBRIKY -> vinařství

Mezinárodní nápojový veletrh Víno& Destiláty 2008 se koná od 14.5.-15.5.2008.

Dnes bude zvolena Miss Agro 2008

15.5.2008 - Dnes bude zvolena Miss Agro 2008

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Akce Miss Agro je každoroční a v České republice snad unikátní soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity v Praze. Soutěž Miss bude průběžně prokládána koncerty a jinými všemožnými i nemožnými exhibicemi.

Lesy České republiky, s . p. budou balit dříví do fólií

14.5.2008 - Lesy České republiky, s . p. budou balit dříví do fólií

AGRO RUBRIKY -> lesnictví

Novou technologii dlouhodobého skladování dříví balením do fólií hodlají vyzkoušet Lesy České republiky, s. p. na manipulační ploše v Josefově u Jaroměře. Jedná se dosud v Česku nepříliš rozšířenou technologii. Balení dříví do fólií je však jen jedním z kroků, kterými se Lesy České republiky, s. p. snaží zmírnit současný přebytek dřevní hmoty na trhu

Ministr zemědělství Petr Gandalovič navštívil Vysočinu

14.5.2008 - Ministr zemědělství Petr Gandalovič navštívil Vysočinu

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Ministr zemědělství Petr Gandalovič navštívil 12. května Vysočinu. V regionu se setkal mimo jiné s mladými agrárníky, prohlédl si jeden z nejúspěšnějších malých rodinných pivovarů, ekologickou kozí farmu nebo rolnické muzeum. S představiteli kraje diskutoval mimo jiné o problematice vodního a lesního hospodářství i o aktuální situaci v resortu zemědělství v našem regionu.

Na 41. ročníku Valtických vinných trhů soutěží 879 vín.

10.5.2008 - Na 41. ročníku Valtických vinných trhů soutěží 879 vín.

AGRO RUBRIKY -> vinařství

Celkem 879 vín převzali zástupci Společnosti Valtické vinné trhy do soutěže o medaile, diplomy a také hodnotné ceny, z nichž nejcennější bude určitě Champion bílých nebo červených vín. Rekordní počet 146 vinařských firem a společností tak dává jasně najevo svůj zájem o tuto celostátní výstavu vín.

Hasiči zachraňovali kůzle z kanalizační roury

9.5.2008 - Hasiči zachraňovali kůzle z kanalizační roury

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Tuto středu odpoledne byli hasiči požádáni o pomoc ohroženému kůzleti v kanálu u obce Podolí. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že chovné kůzle uvízlo v úzké kanálové šachtě.

Mladí zemědělci dostanou v rámci PRV více peněz

1.5.2008 - Mladí zemědělci dostanou v rámci PRV více peněz

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Navýšení finančních prostředků vyčleněných pro mladé zemědělce schválil včera ministr zemědělství Petr Gandalovič. Ve čtvrtém kole příjmu žádostí bylo přijato 590 žádostí, z nichž bylo na základě administrativní kontroly 49 žádostí vyřazeno. Celkové finanční požadavky jsou ve výši 592 687 442 Kč, upravená alokace jich umožní pokrýt zhruba polovinu.

Jarní rojení kůrovce začalo

29.4.2008 - Jarní rojení kůrovce začalo

AGRO RUBRIKY -> lesnictví

Slunečné počasí v posledních dnech probudilo kůrovce. V lesích nižších poloh lesníci během víkendu zaregistrovali první stopy rojení kůrovce. S ohledem na kůrovcový základ z loňska letos očekáváme silnou kůrovcovou populaci, která by mohla výrazně ovlivnit zdravotní stav našich lesů. Odborníci hovoří i o možné kůrovcové kalamitě.

Mladí agrárníci chtějí přidat 200 milionů korun na dotace

25.4.2008 - Mladí agrárníci chtějí přidat 200 milionů korun na dotace

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Společnost mladých agrárníků ČR (SMA) požádala ministra zemědělství Petra Gandaloviče (ODS) o zvýšení dotací pro mladé, začínající zemědělce. Podle prezidenta SMA Pavla Moulise by bylo optimální navýšení o 200 milionů korun, což by znamenalo téměř zdvojnásobení původní dotace. Společnost má okolo 500 členů, jimiž jsou zemědělci mladší 40 let.

Proč je třeba podporovat mladé farmáře

22.4.2008 - Proč je třeba podporovat mladé farmáře

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Mladí lidé chtějí podnikat v zemědělství a žít na venkově. Potvrzuje to jejich odezva na podpůrný program, který jim pomáhá v začátcích podnikání. Vyčleněné finanční zdroje však zdaleka nemohou uspokojit všechny zájemce o startovací dotace.

Strana:  |< | << | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >>

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA

Zobrazit detail
bez komínu,bez kouře, na dálkové ovládání