AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

AGRO RUBRIKY

AgroSEZNAM

MAGAZÍN

AGRO GALERIE

ZÁBAVA

PRAKTICKÉ

AGROSEZNAM

Proč se registrovat

Proč se registrovat:

Pro využití všech funkcí webu je důležité jednoduchá registrace.

Registrovaný a přihlášený uživatel může:

  • přidávat, měnit, mazat položky v sekci agro BAZAR,agro TRH,agro KATALOG a agro FIRMY
  • přidávat, měnit, mazat galerie v sekci FOTOGALERIE
  • přidávat, měnit a mazat záznamy v sekci ODKAZY
  • přidávat, měnit a mazat záznamy v sekci AKCE
  • měnit údaje své registrace

Každý může svoje registrační údaje kdykoli změnit nebo zcela smazat.

Důležité upozornění: před samotným podáním inzerátu apod. si můžete vždy změnit vybrané kontaktní údaje, tak aby odpovídaly skutečnosti.

Příklad: e-mail a telefon je v registraci na předsedu družstva, před podáním inzerátu na prodej traktoru se upraví kontakt na vhodnou osobu, která vyřizuje kontakt se zájemci.

Rozdělení registrace:

OSOBNÍ – slouží pro registraci soukromých osob, nepodnikatelských subjektů.

FIREMNÍ – slouží pro registraci podnikatelských subjektů

Podmínky registrace:

1. Provozovatelem portálu www.AgroSeznam.cz, je AgroSeznam s.r.o., se sídlem Kyjovská 1615, 580 01 Havlíčkův Brod, IČ: 27517179.

2. Pro vstup či využití určitých součástí stránek agroseznam.cz a služeb agroseznam.cz se vyžaduje registrace, zaregistrovat se může i takový návštěvník stránek agroseznam.cz, který tyto stránky ani služby (zatím) nehodlá využívat.

3. AgroSeznam s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí i dalších údajů a bez jejich sdělení si vyhrazuje právo dosavadní registraci zrušit a nebo neumožnit přístup k stránkám či službám, které vyžadují registraci, příp. registraci s určitými údaji.

4. Účastník je povinen pro registraci sdělovat údaje pravdivě a úplně.

5. Pro registraci se využívá formulář pro osobní nebo firemní registraci, který je vystaven na stránce s pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.

6. Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby je AgroSeznam s.r.o. ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovával, a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro marketingové účely své vlastní a nebo osob, které AgroSeznam s.r.o. přímo či nepřímo ovládá, či které společnost AgroSeznam s.r.o. přímo či nepřímo ovládají či jinak patří do stejného majetkového společenství jak AgroSeznam s.r.o.

7. Registrace není zpoplatněna.

8. Návštěvník agroseznam.cz se zavazuje při návštěvě stránek agroseznam.cz dodržovat "návštěvní řád"", a to jak obecný, tak zvláštní pro určité části či stránky, případné porušení může mít za následek zrušení registrace.

9. Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů.

10. Souhlas se stanovenými pravidly se potvrzuje při registraci uživatele agroseznam.cz a to zaškrtnutím pole „Souhlasím s Pravidly a podmínkami registrace webu AgroSeznam s.r.o.“.

11. AgroSeznam s.r.o. je oprávněn tato pravidla i jednotlivé návštěvní řády měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky agroseznam.cz závazné od okamžiku jejich zveřejnění.


Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA