Deutsch Poland Česky

AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

26.9.2008 - Smyk, kotrmelce a vážné zranění, tak dopadlo svážení dřeva

AGRO RUBRIKY -> černý den -> nehody

Smyk, kotrmelce a vážné zranění, tak dopadlo svážení dřeva - zvětšit fotografii
Smyk, kotrmelce a vážné zranění, tak dopadlo svážení dřeva - zvětšit fotografii
Smyk, kotrmelce a vážné zranění, tak dopadlo svážení dřeva - zvětšit fotografii
Smyk, kotrmelce a vážné zranění, tak dopadlo svážení dřeva
Smyk, kotrmelce a vážné zranění, tak dopadlo svážení dřeva

Dne 26.9.2008 v 09:05 hod. byli hasiči požádáni o pomoc při vyproštění muže pod traktorem v lese u Zubří.
Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí s jedním zásahovým vozidlem a jednotka hasičů z povolání města Rožnov pod Radhoštěm s dalším vozem do terénu. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že v lese u Zubří došlo k havárii traktoru zn. Zetor, který se převalil přes muže.


Při svážení dřeva v lese se traktor dostal do smyku, převrátil se a začal se kutálet ze svahu. Po kotrmelci se vozidlo zastavilo až o několik stromů a zůstalo na kolech. Při havárii vypadl řidič ze sedadla a valící se traktor ho vážně zranil. Na pomoc museli vyjet hasiči i zdravotníci. Jejich výjezdová vozidla byla odstavena na příjezdové komunikaci a dál museli záchranáři pokračovat několik set metrů pěšky do těžkého terénu.

Jako první na místo přijela posádka zdravotníků, která zraněnému začala okamžitě poskytovat první pomoc. Během zásahu zraněný asi čtyřicetiletý muž se záchranáři komunikoval a byl při vědomí. Po prvotním ošetření byl muž naložen do vakuového lůžka a hasiči byl z rokliny vynesen k sanitnímu vozu. Následně byl zraněný přepraven do nemocnice k další nezbytné péči a hospitalizaci.

Hasiči zajistili havarovaný traktor proti případnému požáru a úniku povozních kapalin. Případ byl předán policii, která dále událost prošetřovala. K úrazu došlo na soukromém pozemku a při soukromé těžbě dřeva.

mjr. Mgr. Bc. Ivo Mitáček - tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

 

 

Tisk

Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA