AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

AGRO RUBRIKY

AgroSEZNAM

MAGAZÍN

AGRO GALERIE

ZÁBAVA

PRAKTICKÉ

AGROSEZNAM

O WEBU

Základní informace o webovém portálu www.agroseznam.cz

Co je internetový portál agroseznam.cz?

Specializovaný inzertní, informační a zábavní portál s převážně zemědělskou tématikou.

Pro koho je web určen:

Pro širokou skupinu zemědělců a lidí starajících se o půdu, lesy, vody, zahrady a život na vesnicích. Své na AgroSeznamu naleznou zemědělci, lesníci, zahrádkáři, myslivci, rybníkáři, včelaři, domácí kutilové a další lidé se vztahem k přírodě a jejímu bohatství.

Co hlavního portál AgroSeznam nabízí:

Usnadní najít nové dodavatele a odběratele, prodat/koupit novou či použitou techniku, získat rychle a na jednom místě informace o kompletní nabídce produktů pro nejen zemědělskou výrobu. Informuje o novinkách a trendech z vybraných oblastí, rozvíjí diskuse a baví.

Stručný přehled jednotlivých sekcí webu:

agro SEZNAM – www.agroseznam.cz

Sekce agro SEZNAM je první vstup do rozsáhlého portálu. Obsahem úvodní strany je přehled nejdůležitějších novinek a informací ze všech sekcí webu a zároveň je zde vstup přes levé menu do tříděných oborů s vybranými informacemi. Horní menu pak slouží k pohybu po jednotlivých sekcích.

agroBAZAR – www.agroinzerce.cz

Sekce agroBAZAR je určena pro inzerci všeho co koresponduje se zaměřením webu. Inzerují se pouze věci a potřeby použité nebo ty, které nemají povahu nových výrobků a produktů. Pro ty je určena následující sekce.

agro TRH – www.agrotrh.cz

Sekce agro TRH je virtuální tržiště, kde se střetává nabídka s poptávkou po produktech z rostlinné a živočišné produkce. Zde také naleznete nabídky specializovaných internetových obchodů.

agro KATALOG - www.agrokatalog.cz

Agro KATALOG je ucelený přehled – trvalé výstaviště, kde výrobci a dodavatelé představují své výrobky a nabídky. Důraz je kladen na snadnou třiditelnost a vyhledatelnost dle specifických potřeb zájemců.

agro FIRMY – www.agrofirmy.cz

Sekce agro FIRMY je rozsáhlý adresář firem, podniků a živnostníků podnikajících na zemědělském trhu a jeho příbuzných oborech. Výrazně usnadňuje najít správný kontakt – dodavatele či odběratele, díky třídění dle oborů, činností a působnosti subjektu.

agro NOVINKY – www.agronovinky.cz

Agro NOVINKY je internetový magazín se zemědělskou tématikou. Zde naleznete články, diskuse, vtipy,foto a videogalerie, kalendář akcí a spoustu zajímavostí pro Vaše pobavení i pro rozšíření znalostí z oboru.

Společné funkce webu:

  • snadné a podrobné vyhledávání
  • jednoduchá registrace umožňující snadné vkládání do vybraných rubrik a sekcí
  • vícejazyčnost – přivádí zahraniční zájemce o nabídky a poptávky v sekcích agrobazar, trh, katalog, adresář

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA